leki

Wtedy właśnie po raz pierwszy znalazła się w klubie, gdzie prowadzono zajęcia gimnastyczne dla kobiet.

Niezwykle atrakcyjną formą aktywności dla maluchów są zajęcia sportowe dla dzieci Zajęcia Akrobatyki są dedykowane dzieciom w wieku od 3 do 9 lat. Prowadzimy pełen zakres zajęć fitness, w tym również pod okiem Katarzyny Rodzik Maliszewskiej! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Fitness Clubu mieszczącego się przy ul. Chodakowskiej 12 na warszawskiej Pradze Południe.

Karnet upoważnia do korzystania z zajęć fitness przeznaczonych tylko i wyłącznie dla dzieci. Jeżeli szukasz siłowni/klubu fitness na Mokotowie to chętnie zaproponujemy Ci znacznie więcej niż oczekujesz. Dzięki bogatej ofercie oraz doskonałym cenom jesteśmy wiodącym klubem w regionie, a nasza wysoko wykwalifikowana kadra pozwala świadczyć usługi na najwyższym, polskim poziomie.

W jednym obwodzie może się znaleźć 6-8 ćwiczeń, a czas każdego z nich to 30 s (lub 20 powtórzeń). STRETCHING - zestaw ćwiczeń fizycznych polegający na rozciąganiu mięśni celem ich rozciągnięcia i uelastycznienia, a także poprawieniu ukrwienia układu motorycznego i spowodowanie jego rozruszania. Nazwy tych treningów pochodzą od nazwisk poległych żołnierzy i policjantów służących w jednostkach specjalnych Stanów Zjednoczonych (DT, Murph, Josh, itd.) Hero WOD, które są bardzo trudnymi treningami, trwającymi nie raz ponad 30-40 min.

WOD zawiera zawsze kombinacje lub samodzielne elementy treningowe Crossfit Zajęcia BEGINNERS to lżejsze treningi WOD, dostosowane w 100% do osób początkujących. W treningu stosowany jest różnorodny sprzęt (hantle, stepy, taśmy) oraz ciężar własnego ciała do uzyskania najlepszego efektu. Zajęcia opierające się na spokojnym, płynnym treningu całego ciała wymagającym koncentracji umysłu.

Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Jest to również dobra metoda, żeby rozprawić się z cellulitem. ATAK NA BRZUCH I POSLADKI - trening modelujący dolne partie ciała, brzuch, pośladki i uda, składający się z rozgrzewki w prostym układzie choreograficznym i części ćwiczeń modelujących.

RED Fitness to miejsce, gdzie Panie mogą poczuć się komfortowo, otrzymać wsparcie profesjonalnego trenera oraz uczestniczyć w dedykowanych zajęciach. Miła obsługa, Pani Trener super profesjonalna, nauczyła mnie że równowaga w treningu to podstawa i nie należy wszystkiego stawiać ba jeden rodzaj treningu, wiec szczerze polecam. Sauna jest bezpłatna w godzinach otwarcia klubu (aktualny grafik godzin dla kobiet i mężczyzn w recepcji Fitness)

Jest dobra dla Twojego kręgosłupa - wykonywanie niektórych ćwiczeń stymuluje nerwy rdzeniowe i pozwala rozciągnąć się kręgosłupowi, Zajęcia bez choreografii i z możliwością wyboru odpowiedniej dla siebie wersji danego ćwiczenia. Profesjonalne, choć czasem niekonwencjonalne podejście instruktorów, pomoże osiągnąć każdy zamierzony cel, a kompleksowana analiza składu ciała na urządzeniu Tanita pozwoli Ci na bieżąco śledzić efekty Twoich treningów!

W Klubach Fitness Academy znajdziesz nie tylko tradycyjne z urządzeń, ale również szeroką gamę nowoczesnego sprzętu do ćwiczeń funkcjonalnych jak również nowości na europejskim rynku Fitness. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla otrzymywania przez Pana/Panią newslettera. Klauzula informacyjna - dane osobowe - zobacz Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Platinium Wellness sp. z. z siedzibą w Krakowie przy ul. J. Lea 116, KRS: 0000383004, NIP: 6772356421 oraz (ii) Bartosz Gibała prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „Bartosz Gibała PLATINIUM” z siedzibą w Krakowie przy ul. Juliusza Lea 116, NIP: 9451960505 (dalej łącznie jako: „Administrator”).