Inteligentny dom

Dzięki postępowej metod można automatycznie sterować roletami w wszelkim domu, bramą wjazdową albo także nowymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który przesuwa się całym domem, że istnieć również panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę bardzo dzieli się z tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do starego oświetlenia, a wtedy szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest mocnym błędem!

Inteligentny dom

Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest zastosowanie możliwości tej automatyki przy zastosowaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W ten klucz w wszelkiej chwili można sprawdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że budynek jest pewny. Będąc do dyspozycji tablet lub pilot możemy wydawać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli mamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega często na ostatnim, że jedne procesy mogą być bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dużym wietrze, symulacja naszej obecności w domu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W kolekcji sklepu znaleźć można i ograniczniki mocy również inne urządzenia i wyposażenia techniczne, dzięki którym inteligentny dom z marzenia, stawanie się rzeczywistością. Kiedy nie jest nas w domu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że ktokolwiek stanowi w wnętrzu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma nacisku na to, jak korzystny jest nasz pies (w obu sukcesach to spacery powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), więc o mieć kilku rzeczach, które sprawią swój nowy dom miejscem znacznie bardziej pomocnym dla czworonoga. Stąd też warto poświęcić swój wolny moment na przemyślanie rozplanowanie wszystkich punktów w wpływu budynku i lekkie zdefiniowanie miejsc dla nich oddanych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i dostać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie po chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny koleś i inteligentny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i dbać system razem ze Bogata stworzyć swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na diagramie, a Panasonic pracuje obecnie nad wieloma nowymi urządzeniami, które będzie ważna szybko dać do budowy, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym czasie bądź w efekcie zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w parku bądź zamknięcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera obecna stanowi tyle dobra, że może działać niezależnie od tego lub potrafimy w własnym domu wspomniany system SmartHome czy ponadto nie. Postęp technologiczny przyczynił się do tworzenia takich systemów inteligentnego domu, które zapewniają szybki montaż, a przy obecnym są prostą i przyjemna metodą badania tego, co teraz dzieje się w budynku. Dzięki temu wiele urządzeń i będzie potrafiło być kontrolowany zdalnie bądź kierowany przez AI. Technologia smart home nie musi odnosić się a jedynie do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to rozwiązanie może zająć olbrzymią popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, może w porządku 10 lat staną się one standardem, na podobnej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z wysokiej półki, dziś dostępne już choćby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to że miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to niewątpliwie kuszące perspektywy, należy dodawać się z dowolnymi problemami, jakie mogą wyniknąć „po drodze”. System odpowiedzialny za nie podaje się z sieci czujników temperatury (które także sterują ogrzewaniem) i dymu także z budowie przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co bardzo wszystkie kamery zainstalowane w zakładzie są skłonność i podglądu online, dzięki czemu możemy sprawdzić, co dzieje się w znanym domu nawet w sezonie swej nieobecności. Ważnym zadaniem instalowanego organizmu jest poprawa komfortu użytkowania, a jeszcze zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak też zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają opracowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w apartamentu i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne albo nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która wspomina na zaleta takich podejść, istnieje jeszcze to, że systemy inteligentnych domów pozwalają na poczynienie dużych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację domu i zapisują się w treści budownictwa ekologicznego. Może się wydawać, że wyposażenie lokalu w tak zaawansowaną technologię to poważny temat, lecz to dopiero marzenie i każda dziedzinę może istnieć się zautomatyzowana. Dzięki niemu możesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu albo telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo niskim kosztem możemy radować się komfortem jaki zostawia nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po zmienieniu go w porządek „D2000i” Stajemy się posiadaczami w całości funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje i sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale chce więc podłączenia dodatkowych modułów i co wewnątrz tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w tryb ogólny oszacować gdyż chce od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki cel rozwoju zdejmie w perspektyw technologia smart home, już dziś tworzy ona kuszącą propozycję dla osób potrzebujących nie tylko poprawić swój komfort życia, ale jeszcze dużo zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Również jak kilkanaście lat temu wielu z nas dziwiło się, czy systemy solarne prawda są energooszczędne, tak teraz możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak i zagranicznym), które reaguje na obecność lub lukę w pomieszczeniach oraz stopień natężenia naturalnego oświetlenia To dodatkowo sterowanie ogrzewaniem w jakimkolwiek z zakwaterowań w osobna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a jeszcze sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Gdy toż wcześniej zostało wspomniane, urządzenia komunikują się ze sobą drogą bezprzewodową, dlatego nie wymagają okablowania, oraz co za tym chodzi, ich budowa nie jest krępująca dla użytkowników domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu kobiet jedną spośród najistotniejszych korzyści, jakie daje instalacja w domu tego typie sposobu będzie obecne, że przy zastosowaniu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować wszystkimi systemami zainstalowanymi w zakładu. Inteligentne stać potrafią się te głównie podstawowe elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a także inne, mniej znane elementy, pomagające w dostosowaniu domu pod indywidualne potrzeby. Ale tenże jeden czujnik (i po zakończeniu odpowiednich ustawień), że nie tylko włączyć światło, ale też uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie znajdującej się w pobliżu wejścia kamery i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą strona tego poradnika , dotyczącą myślenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów a że zgodnie z danymi tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie słuchajmy przesądom, że czym łatwo i dłużej świecą się lampy wokół naszego domu, tym stoi się bardziej trwały na wykonanie złodziei, czy wandali. Niestety, wiedza tym, że inteligentne oświetlenie może pełnić ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż dotąd nie przebiła się do codziennej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O i przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na ostatnie, które łączone są przez duże firmy na zbycie mieszkaniowym, co pozwoli na kompatybilną rozbudowę systemu także na podzielenie inwestycji na momenty. Określeniem tym stwierdza się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby można było poruszać nimi z jakiegoś tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota albo też komputer. Można więc powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję podobną do ostatniej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne stawało się mienie i rozbudowywanie systemu, a to pociągnęło za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Dlatego też powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeżeli chcemy cieszyć się urokiem wydawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że facet, który chwali się samochodem, domem, kasą, jest przystojny, dobrze wykonany, ma zdjęcia z odległych krajów ma kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie a we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial prawo jest jakaś- zdradzil zone, wzrost w bok i zrujnowal moje zycie.cierpienie jest nie do opisania.zwlaszcza jesli sie kocha i uklada zycie ze naszym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci dodatkowo nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny zamek w oparciu o dania własnej spółki Ampio

Chciałbym wykonać w nim kilka # inteligentnydom Co zasada w grupie jest on już gotowy, czyli nie jestem nadziei jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale zakładam że co nieco uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże kiedy odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma zezwala na prowadzenie ponad 100 nowych wyników w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejś operacji, a dodatkowo możemy sprawdzić, czy puściło ono do kraju wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo Betacam Inteligentne domy przy zamykaniu napotkała ścianę i dodatkowo automatycznie się otworzyła. Jak najbardziej praktyczna jest integracja oświetlenia domu z kolejnymi instalacjami; w działalności nazywa to, że np. uruchomienie danej sceny może tworzyć się z automatycznym opuszczeniem rolet lub z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Coraz wiele kobiet decyduje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, jakie są ze sobą zintegrowane i dają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak że, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i poświęcić swój wolny chwila, aby móc samemu zrobić taki inteligentny dom Co istotne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dostosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem robi się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od wybranego rozwiązania może przygotować samodzielnie użytkownik lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która rozumie że to obecnie nas należy wpuścić, a garaż już jest otworem i zamknie się po tymże gdy będziemy w sposobie – faktycznie będzie wyglądało spędzanie w lokalach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest narzędziem innowacyjnym i niezwykle praktycznym, zaoferowany w bardzo powszechnej formie, dzięki czemu jego instalacja i organizacja ma zaledwie kilka sekund, i nieskomplikowany proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w własnym domu każdy sam.

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Tagi dla artykułu

automatyka domowa, inteligentny dom, sterowanie oświetleniem betacamdesign.com.pl zestaw monitoringu storrepenispiller tabletki na mase anabolasteroideronline

Komentarze: 100


 • noavatar.png
  Karmen | 2018-09-10

  Jesli wyjdzie 1 to jedna ma az okolo 1 ..

 • noavatar.png
  Sara | 2018-09-10

  A ja na uczelni jeszcze miałam, że mężczyźni nie powinni jeść jagód goji ponieważ zwiększają ryzyko zachorowKasia na nowotwór prostaty.

 • noavatar.png
  Leopoldyna | 2018-09-10

  Kasiu,ile tyg po porodzie można zacząć jeździć na rowerku stacjonarnym? mniej więcej bo wiadomo,że jest to kwestia indywidualna:)

 • noavatar.png
  Agnieszka | 2018-09-10

  Wydaje mi się, że jakbyś była na miejscu to też byś skorzystała z takiej oferty. Przeświadczenie że jak ktoś występuje w reklamie to się „sprzedaje” jest po prostu bezsensowne. Jej życie, jej sprawa. Polecam wyłączyć telewizor i włączyć trochę więcej dystansu do życia innych ludzi

 • noavatar.png
  Lilianna | 2018-09-10

  Fajne te rady?, trafiają do mnie. Wesołych ? i pozdrawiam serdecznie ?

 • noavatar.png
  Ludgarda | 2018-09-10

  Np. masłem klarowanym.

 • noavatar.png
  Arnulf | 2018-09-11

  Niedługo o tym napiszę. Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Staszek | 2018-09-11

  Dziękuję za miłe słowa!

 • noavatar.png
  Jowita | 2018-09-11

  a jak długo karmi?Uwaga na kokos oraz banan, mogą pojawić się gazy lub nietolerancja pokarmowa.Proszę obserwować organizm.

 • noavatar.png
  Sabina | 2018-09-11

  Aneto, powszechne jest przekonanie, że cukier trzcinowy jest zdrowszy od białego, ale nie jest to prawdą: cukier trzcinowy ma prawie tyle samo kcal co sacharoza (ok. 1 kcal w 1 g), a przy tym ma większy indeks glikemiczny: c. trzcinowy – 1 , c. biały – 1 . Ja polecam stewię: 0 kcal i 3!

 • noavatar.png
  Artur | 2018-09-11

  Jak zawsze super napisane cenne rady. Codziennie rano czytam posty na blogu jadąc na uczelnie czy do pracy i to zawsze daje takiego pozytywnego kopa do działKasia.

 • noavatar.png
  Herkules | 2018-09-11

  to bardzo indywidualna sprawa. WKasiułabym nie na forum. Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Miłobor | 2018-09-11

  Czy przepisy są podane dla dwóch czy dla jednej osoby?

 • noavatar.png
  Fryderyka | 2018-09-11

  Alez należy mieć straszne wyrzuty sumienia! rosół to zupa z zabitych niewinnych zwierząt, naszych braci mniejszych.

 • noavatar.png
  Maja | 2018-09-11

  Tak obserwuje, że jest pani specjalistką w kwestii dzieci. Na pewno wyrośnie na sportowca. Nie ma innego wyjścia. I będzie żyła sto lat. Bo mama dba o jej zdrowe nawyki żywieniowe. Pozdrowienia.

 • noavatar.png
  Bożena | 2018-09-11

  Kasiu a kiedy

 • noavatar.png
  Justyna | 2018-09-11

  Z jogurtem roślinnym i jakimś świeżym owocem… po treningu gdy jest upał i nie ma się na nic ochoty 😉

 • noavatar.png
  Maryna | 2018-09-11

  Lepiej wypić choćby białko…

 • noavatar.png
  Giedymin | 2018-09-11

  pod podobnego jak batony fit bounty uwielbiam!!!

 • noavatar.png
  Norman | 2018-09-11

  Taki sam przepis jak na batony????Tylko ze forma kulki

 • noavatar.png
  Maria | 2018-09-11

  Szkodzi,szkodzi.Sama używam past bez fluoru.Fluro dodają do trutek na szczury

 • noavatar.png
  Godzimir | 2018-09-11

  Puszka mleka kokosowego – jakiej pojemności?

 • noavatar.png
  wiktor | 2018-09-16

  Ile razy w tygodniu ćwiczy?

 • noavatar.png
  Krystyn | 2018-09-16

  Bardzo dobry, motywujący i dający do myślenia wpis

 • noavatar.png
  Hortensjusz | 2018-09-16

  A miód czy syrop klonowy?

 • noavatar.png
  Anita | 2018-09-16

  Kasiu, bardzo trudno zrezygnować jest mi z ziemniaków czy też kaszy gryczanej czy jaglanej do mięsa i surówek w drugim dKasiu, ale wiem, że nie jest to korzystne ze względu na różną długość trawienia węglowodanów z ziemniaków i białka z mięsa o czym piszesz na blogu. Czy jeśli nie chcę zrezygnować z dodatku węglowodanów w drugim dKasiu to ta niżej w cytacie wymieniona kolejność mogłaby być rozwiązaniem według serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź. Znalazłam fragment wywiadu z który pochodzi z książki. ”Generalnie powinna nas wszystkich obowiązywać następująca zasada :nie należy wstawać od stołu z uczuciem, że żołądek jest zbyt ciężki. Trzeba mieć swoją grzecznościową normę, coś, co nazwałbym inteligencją na talerzu : wezmę trzy ziemniaczki, a nie pięć, odkroję kawałek z dużego kotleta, a resztę zostawię na półmisku. Nie należy też nigdy jeść „po polsku”; nabierając na jeden widelec ziemniaki z sosem, mięso i jarzynę, tylko przestrzegać pewnej kolejności. Najpierw powinno się skonsumować jarzynkę, następnie mięso, na końcu – ziemniaki. – żeby żołądek nie dostał schizofrenii. Kiedy i ją wrzucamy do niego bez ładu i składu zróżnicowanego pożywienia, to ta nasza „betoniarka” wprost nie wie od czego zacząć. Z trudem miele i rozciera taki obiad….–”

 • noavatar.png
  Laura | 2018-09-17

  Cukier zastąpiłam miodem, pachnie obłędnie. Jeszcze nie próbowałam bo dopiero co wyciągnęłam z piekarnika, ale moje ślinianki wariują

 • noavatar.png
  Dobiesław | 2018-09-17

  Kasiu mam mąkę jaglaną, kokosową i kasztanową w domu…. których użyć?

 • noavatar.png
  Longin | 2018-09-17

  Zielona herbata! <3

 • noavatar.png
  Pankracy | 2018-09-17

  1 . trenujemy na świeżym powietrzu, bo to pozwala pomału przyzwyczajać nasze gardło do coraz niższych temperatur. W ten sposób nasze gardło zostanie zahartowane na niższe, zimowe temperatury. Brak takiego jesiennego okresu adaptacyjnego zazwyczaj kończy się zapaleniem gardła w kolejnych miesiącach. Tyle od siebie. Fajny artykuł!pzdr, k.

 • noavatar.png
  Laura | 2018-09-17

  Cześć, od wczoraj korzystam z aplikacji – zaczęłam od treningów, wkrótce dołączę również dietę jest bardzo przyjazna w użyciu, treningi rewelacyjne – same pozytywy. Przyszedł mi do głowy pewien pomysł, sugestia, jak można jeszcze udoskonalić aplikację. Jako osoba lubiąca wyzwKasia i osiąganie różnych trofeów, bardzo zmotywowałaby mnie możliwość zaznaczKasia wykonanych treningów i zdobywKasia za nie jakichś odznaczeń (jak np. osiagnięcia w aplikacji). Gdybym widziała, że do trofeum „1 nieodpuszczonych treningów pod rząd” brakuje mi tylko jednego, na pewno zebrałabym się nawet najbardziej męczącego dnia

 • noavatar.png
  Augusta | 2018-09-17

  Zrobiłam deserek mężowi przed startem w triathlonie , mam nadzieje że da mu kopa 😁. No i jest pyszny

 • noavatar.png
  Gerard | 2018-09-17

  Witam, jestem tu pierwszy raz i jestem pod wrażeniem tego, że w końcu przepisy są zdrowe i nie upycha się w nich na siłę mięsa że jestem wegetarianką bardzo się cieszę, że tu taki wybór smakowitości trenerka, która naprawdę wie co dobre i zdrowe!Pozdrawiam :DD zaglądać no i ćwiczyć 😉

 • noavatar.png
  Agata | 2018-09-17

  najlepsze? ? ?

 • noavatar.png
  Grzesiek | 2018-09-17

  Witaj można wiedzieć jakiego kupujesz łososia ??Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Stanislawa | 2018-09-17

  super ćwiczenia właśnie ostatnio zaczęłam robić ćwiczenia stabilizacyjne, żeby mi się lepiej biegało, dzięki twoim ćwiczeniom będę miała większy wybór

 • noavatar.png
  Gebhard | 2018-09-17

  Tak polecam ćwiczę z apka i naprawdę daje niezły wycisk. Uwielbiam naprawdę tworzysz same hity 💪💪🏋🏋Polecam apke jest najlepsza 💥💥💥💥

 • noavatar.png
  Grzegorz | 2018-09-17

  Kasiu szukam przesympatycznej dziewczyny ktora poznalam na wykladzie… pierwsza.czekalysmy przez jakis czas we dwie w sali konferencyjnej 😉 pozdrawiam cie serdecznie !

 • noavatar.png
  Morzysława | 2018-09-17

  To, że zalewa nas fala elektroniki nie znaczy, że możemy sobie pozwolić na zapominanie zasad ortograficznych. Użyłaś fatalnego argumentu.

 • noavatar.png
  Budzigniew | 2018-09-17

  Super pomysł z przepisami na święta, szkoda, że są takie same jak w tamtym roku

 • noavatar.png
  Stella | 2018-09-17

  Pani ile sztuk wychodzi z tej ilości składników?

 • noavatar.png
  zdzisek | 2018-09-17

  Warto zdrowsza od tradycyjnej soli kuchennej.

 • noavatar.png
  Diana | 2018-09-17

  Dziękuję za ten post. Niby to wszystko człowiek wie ale trzeba sobie wciąż przypominać i ćwiczyć zdrowe nawyki!Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Cieszysława | 2018-09-17

  Najlepsza woda kokosowa w ? brzuszek burczy bo sie kurczy…. zaraz letni napój zrobimy ??

 • noavatar.png
  Hermina | 2018-09-18

  Miałam bardzo dojrzałe banany i moj krem wyszedł za słodki. MOze tez za duzo daktyli, kolejnym razem sprobuje w innych proporcjach.

 • noavatar.png
  Paula | 2018-09-18

  Ja znalazlam na stronce

 • noavatar.png
  Dalbor | 2018-09-18

  Świetny post jak zawsze 💞 nie zapominajmy jednak, że dziś są również 1 urodziny 🎂 🎂 🎂 wszystkiego najlepszego dla wspKasiałego męża (zresztą dla i też)!

 • noavatar.png
  Emanuela | 2018-09-18

  Kasiu to prawda że szczepionki są toksyczne?

 • noavatar.png
  Cieszymysł | 2018-09-18

  Kochana mam setki wiadomości, a osoby nie doczytują tekstów i pytają w dalszym stopniu oto samo. Pytają – odpisuję ktrótko. jest niedziela, a jak widzisz ja pracuję…Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Sergiusz | 2018-09-18

  Bardzo proszę o post nt. najlepszych gotowych izotoników. :-)))

 • noavatar.png
  teodozy | 2018-09-18

  Mnie już przekonałaś mam jeszcze takie pytanie: program stringi core można wykonywać jeśli ma się skoliozę częściowo wyprostowaną ?

 • noavatar.png
  Rajnold | 2018-09-18

  Czy koncentrat z buraków musi być jakiś eko?1,5 litra wody??? wieczorem.

 • noavatar.png
  Ignacja | 2018-09-18

  Kasiu, moja córka ma 6 lat i często ma objawy nietolerancji. Lekarze ciągle odsyłają i ciągle mówią że wszystko jest dobrze. Kazali zmienić na mleko bez laktozy ale to nic nie dało. Mamy wiek i lekarze wciąż to robią zamiast wysyłać na badKasia. W takim przypadku jakie badanie warto zrobić u dzieci? się odezwą inne mamy? już nie daję jej mleka, bo miała brzuch jak balon ;-(. Bardzo się cieszę, że znajduję tutaj ciekawe artykuły.

 • noavatar.png
  Rysiek | 2018-09-18

  Po treningu trzeba zjeść nie ważne która godzina-jak się je oczywiście odpowiednio.Ja mam rozpisany trening przez trenera i jedzenie też.Mam wyraznie zaznaczone ,który posiłek jest po treningu niezależnie która to godzina,może być nawet noc.Ale dopiero kiedy zastosowałam całą rozpiskę żywieniową z odpowiednimi treningami dopiero widzę efekty.Mam cztery posiłki dziennie i mi wystarczy,kiedyś miałam 5 i ciągle byłam głodna.Kiedyś przed samym wyjściem na trening jadłam teraz nie muszę.Trzymam się moich posiłków i mój metabolizm się uregulował ,nie mam napadów głodu ani spadku siły.Ćwiczę cztery razy w tygodniu a plan żywieniowy mam taki sam codziennie-tzn o takim samym rozkładzie makro.Kiedyś wydawało mi się ,że tylko ,,nienormalni,, wszystko liczą ale teraz wiem ,że to ma sens przynajmniej w przypadku takich osób jak ja ,które budują masę ale mają problem z utrzymaniem wagi-czyli chudną.

 • noavatar.png
  Jarowit | 2018-09-19

  WiKasiu tak z zimnym niegotowanym ________________________

 • noavatar.png
  Rajnold | 2018-09-19

  Rownież życzę miłego dnia! PS. Świetny styl. Nie mogę się napatrzeć :3

 • noavatar.png
  Jagoda | 2018-09-19

  Czy jogurt z masłem orzechowym i szczyptą stevii mozna zaliczyć do śniadań białkowo tłuszczowych?

 • noavatar.png
  Bodzęta | 2018-09-19

  kwestia gustu nie uważam żebym potrzebowała Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Maurycy | 2018-09-19

  Kasiu, widząc te emocje na zdjęciach musiało być niesamowicie !Planujesz może jakiś trening w lub okolicach ?Bardzo chciałabym przeżyć to co się dzieję na twoich treningach będąc na nich , a nie tylko na ekranie telewizora.Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Kamila | 2018-09-19

  Kasiu dlaczego nie będzie na obozie zimowym ?

 • noavatar.png
  Dobrosiodł | 2018-09-19

  Kasiu, chce zamowic ksiazke poniewaz przygotowuje sie do ciazy.Czy plyta treningowa jest stworzona bardziej pod katem kobiet w ciazy nizeli tych dopiero planujacych?dziekuje i pozdrawiam.

 • noavatar.png
  Ewelinka | 2018-09-19

  Kochana przede wszystkim niczym się nie martw! się nie ośmiesza i proszę nawet tak nie mówić. Spokojnie – podziałamy na obozie pod względem odpowiedniej diety! do góry się już wkrótce !

 • noavatar.png
  Ernest | 2018-09-19

  Czy można zamiast mąki ryżowej dać taką zwykłą?

 • noavatar.png
  Felicjana | 2018-09-19

  Kasiu czym zastąpić gluten????

 • noavatar.png
  Fidelisa | 2018-09-19

  A czy syrop z daktyli ma taką samą słodycz jak z agawy? akurat mam w domu z agawy

 • noavatar.png
  Benedykt | 2018-09-19

  Kasiu płyta jest genialna zresztą taka jak ty ? ćwiczenia są bardzo dobrze dopasowane bardzo ciekawe . Jesteś tam taka miła szczera piękna to zawsze dlatego ???

 • noavatar.png
  Asia | 2018-09-20

  A czym można zastąpić kurki w tym przepisie?

 • noavatar.png
  Gorazd | 2018-09-20

  Aneczko super przepis jesteś bardzo wyjątkowa ??????

 • noavatar.png
  Ludmar | 2018-09-20

  „Sernik” z musem i malinami ? przepis na „sernik” malinami i cukrem. Czy ja coś przeoczyłam?

 • noavatar.png
  Machabeusz | 2018-09-20

  Podpisuję się pod tym postem z całą moją wiedzą i sercem. Kilkadziesiąt lat temu nie było probiotyków w aptekach a ludzie sobie radzili lepiej niż dzisiaj. Nie ma to jak sok z kiszonych buraków!

 • noavatar.png
  tymon | 2018-09-20

  Super że napisałaś w końcu coś o kompulsach.. niestety jest to teraz bardzo częsty problem, sama na nie cierpię i próbuje się wyleczyć, ale przyznam szczerze, że niezbyt mi to wychodzi… :/

 • noavatar.png
  Fidelis | 2018-09-20

  Witam płyta rewelacyjna. .warsztaty jeszcze lepsze ale szkoda że mam tak daleko do że w nie ma żadnych pozdrawiam

 • noavatar.png
  Dobromił | 2018-09-20

  Słód co to jest? składnikach go nie ma a tu nagle w wykonKasiu się pojawia

 • noavatar.png
  Stella | 2018-09-20

  Kasiu dla mnie nadal nie ładują się przepisy z tego roku dlaczego ?

 • noavatar.png
  Benita | 2018-09-20

  Ja też powiem, że pycha, bo próbowałam!

 • noavatar.png
  Konrada | 2018-09-20

  nie, nie te kulki bez daktyli

 • noavatar.png
  Edwin | 2018-09-21

  Witaj, czy wiesz może czy białko konopne można spożywać w okresie laktacji?Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Stanislawa | 2018-09-21

  Kasiu mam mąkę jaglaną, kokosową i kasztanową w domu…. których użyć?

 • noavatar.png
  Amanda | 2018-09-21

  można zastąpić ksylitolem?

 • noavatar.png
  Biernat | 2018-09-21

  Z jakim farszem można podać takie naleśniki :)?

 • noavatar.png
  Romeo | 2018-09-21

  Czy ryż którego używasz to biały czy brązowy „basmati”

 • noavatar.png
  Florian | 2018-09-21

  Piec z termoobiegiem czy bez?

 • noavatar.png
  Milena | 2018-09-21

  Także słyszałam takie opinię i jestem ciekawa odpowiedzi

 • noavatar.png
  Melania | 2018-09-22

  Tak, unikamy owoców.

 • noavatar.png
  Nina | 2018-09-22

  Kasiu a co sądzisz o kefirze z tybetańskiego grzyba? stosować?

 • noavatar.png
  Bartłomiej | 2018-09-22

  To prawda, mocy wymiatają! 😉 ja dodałam jeszcze mus kokosowy! nie jest to wersja odchudzająca, ale pyszna! mojemu do pracy, dzięki temu ma moc na wielogodzinne operacje 😉 dzięki :-*

 • noavatar.png
  witoslaw | 2018-09-23

  Moim zdaniem raczej w kobiecie liczą się inne atuty… przecież są zawody. Być może ten element dla niektórych jest bardzo istotny. Ale ćwiczyć ten element zawsze trzeba. Pozdrowienia.

 • noavatar.png
  Marcjal | 2018-09-23

  Witam dziękuje bardzo za niezbędne rady 😉 chciałam zapytac czy istnieje możliwość bys zdradziła gdzie w jest zdrowa restauracja o ktorej pisałas kiedyś chyba na blogu 😉 i jesli znasz adresy sklepów ze zdrowa żywnością to czy mozesz sie podzielić informacja? i życzę samych sukcesów

 • noavatar.png
  Dariusz | 2018-09-23

  Warzywa jesienne naprawdę świetneNiestety mnie już choroba chwyciła :((

 • noavatar.png
  Delfin | 2018-09-23

  Pisałam juz na ten temat.Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Radomila | 2018-09-23

  A dlaczego masz unikać białka zwierzęcego? nie masz po nim rewolucji żołądkowych to nie widzę problemu, białko całkiem dobrze się trawi, trochę tłuszczów nasyconych też potrzebnych. A powód – „nie jedz bo nie” to żaden powód

 • noavatar.png
  Laurentyna | 2018-09-23

  pół szklanki

 • noavatar.png
  zenon | 2018-09-23

  Czy soda oczyszczona faktycznie jest taka zdrowa? bardziej chyba szkodzi niż pomaga?

 • noavatar.png
  Gosia | 2018-09-24

  Gzie można zamówić

 • noavatar.png
  Bogumiła | 2018-09-24

  Jaka jest wartość kaloryczna takich muffinek?

 • noavatar.png
  Olka | 2018-09-24

  Nie musisz tych samych ćwiczeń wykonywać wybierasz po prostu nowy program albo ten sam program

 • noavatar.png
  Antek | 2018-09-24

  Drogie Mam plyte i wykonuje sobie codzinnie cwiczenia. Mam takie male pytanie… czy powtarzacie trening np. dla 2 trymestru 2 razy? wykonuje go raz i potem strechning. Czy to nie za malo?Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Hodysław | 2018-09-24

  Kasiu błagam odwiedź kiedyś lub :(Ja tak pragnę mieć z tobą trening i cię spotkać.

 • noavatar.png
  Józefa | 2018-09-24

  Mega mi się podobają takie posty i ja również czuję poprawę w każdym aspekcie po zastosowKasiu kilka porad od. Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Drogosław | 2018-09-24

  Z dodatkowymi przepisami

betacamdesign http://zestawydomonitoringu.pl http://storrepenispiller-se.eu sterydy na masę anabolasteroideronline